Ligi zagraniczne | 2013-03-08 20:06:32 | Nadesłał: Magdalena Kudzia | Źrodlo: inf. własna / mestaruusliiga.fi
W rewanżowym meczu ćwierćfinałowym siatkarki z Hämeenlinna ponownie w czterech setach ograły ekipę Pieksämäki Volley i tym samym awansowały do najlepszej czwórki fińskiej Mestaruusliigi kobiet. Spotkanie pomiędzy OrPo a LiigaEura odbędzie się jutro.
Pieksämäki Volley - HPK 1:3 (25:23, 17:25, 13:25, 20:25)
Pieksämäki: Antikainen, Verdin (17), Lahti (13), Ramdin (10), Mitchell (5), Heiskanen (9), Hyttinen (libero) oraz Parkkinen (1), Aro (1), Väisänen;
HPK: Laakkonen (12), Tiilikainen (5), Simanic (3), Skender (17), Konecna (24), Pihlajamäki (8), Sievänen (libero) oraz Paananen (1), Salla, Venho.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.