Ligi zagraniczne | 2012-12-24 09:47:26 | Nadesłał: Magdalena Bojdo | Źrodlo: inf. własna / wienerliga.org
W drugiej części sezonu Železničar radzi sobie zdecydowanie lepiej - w XI kolejce odniósł pierwsze od początku tegorocznej edycji rozgrywek Wiener Städtische Ligi zwycięstwo. Radnički, pokonawszy na wyjeździe wicelidera - Đerdap, umocnił się natomiast na trzecim miejscu w tabeli. Serbów czeka teraz długa przerwa od ligowych spotkań. Mecze najbliższej, XII kolejki, rozegrane zostaną dopiero w drugim tygodniu stycznia.
Železničar - Spartak (SU) 3:1
(25:22, 27:25, 19:25, 25:19)
Đerdap - Radnički 1:3
(19:25, 25:17, 18:25, 18:25)
Vojvodina NS seme - Ribnica 2:3
(25:17, 25:11, 16:25, 25:27, 14:16)
Crvena Zvezda - Partizan Termoelektro 3:1
(25:18, 25:13, 23:25, 25:8)
Spartak Ljig - Mladi Radnik 3:2
(22:25, 25:19, 25:21, 27:29, 16:14)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.