Ligi zagraniczne | 2012-10-08 23:34:27 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: inf. własna / rfevb.com
Do ekipy wicemistrzów Hiszpanii oficjalnie już dołączyło dwóch nowych zawodników. W barwach drużyny z Almerii w sezonie 2012/2013 występować będzie niezwykle doświadczony Julián García-Torres oraz 19-letni, bardzo dobrze rokujący na przyszłość, Andrés Villena.
Urodzony dnia 8 listopada 1980 r. w Sevilli Julián García-Torres to wielokrotny reprezentant Hiszpanii, prawdziwy weteran na środku siatki. Popularny "Juli" w poprzednim sezonie występował we francuskiej drużynie Narbonne Volley, z którą to ostatecznie uplasował się na jedenastej pozycji w klasyfikacji końcowej tabeli Ligue A. Jego nowy klubowy kolega, czyli Andrés Villena, wzmocnił Almerię opuszczając szeregi CyL Palencii. Mimo młodego wieku, zawodnik ten pochwalić się już może kilkoma cennymi trofeami, jak choćby złotym medalem Superligi 2.
* Opracowała Sylwia Kuś - przegladligowy.com
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.