Ligi zagraniczne | 2011-10-09 22:15:21 | Nadesłał: Magdalena Bojdo | Źrodlo: inf. własna / volleyball.it
Bardzo dobrze rozpoczął się sezon dla zespołu ze Stambułu. "Żółto-czarni" w trzech setach uporali się z Arkasem Izmir i zgarnęli pierwsze trofeum w sezonie 2011/2012.
Mecz o Superpuchar rozegrany został w sobotę w Ankarze. Drużyna Daniela Castellaniego nie miała większych problemów z pokonaniem podopiecznych Glenna Hoaga.
Fenerbahce Istanbul - Arkas Spor Izmir 3-0 (25-17, 25-20, 25-22)
Składy zespołów:
Fenerbahce: Arslan Eksi, Marshall, Kemal Kayhan, Milijkovic, Soner Mezgitci, Emre Batur, Serkan Kilic (libero) oraz Hakan Fertelli, Ersin Durgut;
Arkas: Burak Hascan, Agamez, Burutay Subasi, Hakki Capkinoglu, Ceyhun Tendar, Bravo, Nuri Sahin (libero) oraz Hansen, Gökhan, Mustafa Koc.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.