Ligi zagraniczne | 2011-09-26 00:13:10 | Nadesłał: Magdalena Bojdo | Źrodlo: inf. własna / cev.lu
W czterech setach rozstrzygnął się sobotni mecz o Superpuchar Belgii. W Aalst Noliko Maaseik pokonało ubiegłorocznych triumfatorów, Knack Roeselare.
Noliko rozpoczeło bardzo dobrze, w pierwszym secie deklasując rywala (25-10). "To był bardzo obiecujący początek", komentował szkoleniowiec zespołu, Vital Heynen. "Widziałem wtedy ogromny potencjał mojej drużyny", kontynuował trener. Po stracie drugiego seta, Noliko powróciło do gry, aby zakończyć spotkanie wynikiem 3-1. "Zawsze bardzo miło jest zdobywać trofea, zwłaszcza na początku sezonu", stwierdził kapitan zwycięskiego teamu, Jo van de Craen, po otrzymaniu pucharu.
Pierwszy mecz we własnej hali w sezonie 2011/2012 Noliko Maaseik rozegra w przyszłą środę przeciwko Guibertin.
Noliko Maaseik – Knack Randstad Roeselare 3-1 (25-10, 21-25, 25-21, 25-16)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.