Ligi zagraniczne | 2011-07-26 14:54:20 | Nadesłał: Katarzyna Krajewska | Źrodlo: plusliga.pl
Wczoraj przygotowania do sezonu rozpoczęli siatkarze Farta Kielce. Zwykle na przełomie lipca i sierpnia zawodniczki i zawodnicy wznawiają treningi po wakacyjnej przerwie. W Rosji treningi rozpoczęła drużyna Dynamo Moskwa.
W klubach, które oddają swoich graczy do kadr narodowych, słyszy się często, że trudno w okrojonych składach pracować. Tak się stało np. w Dynamie Moskwa. Wczoraj zawodnicy spotkali się na pierwszym treningu. Zabrakło Siergieja Grankina, Dmitrija Szczerbinina, Chaczatura Stiepaniana i Davida Lee. Trzej pierwsi są potrzebni trenerowi Władimirowi Alekno. Czwarty trenuje z kadrą USA. W pełnym składzie drużyna będzie trenowała dopiero po mistrzostwach Europy.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.