Ligi zagraniczne | 2011-07-05 21:31:51 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: plusliga.pl
Wielokrotnie zapowiadał, że sezon 2010/11 był jego ostatnim. Jednak w następnym zobaczymy znowu Lloya Balla. Jak informuje jedna z największych rosyjskich agencji prasowych genialny amerykański rozgrywający podpisał kontrakt z Uralem Ufa. Niedawno zrobił to Clayton Stanley.
W tym miejscu przypominają się słowa Claytona Stanleya sprzed kilku lat. Zapytany czy Ball zagra w Londynie odpowiedział, że nie widzi innej opcji. - Jak znam Lloya to nie wytrzyma i zagra - powiedział wówczas atakujący USA. Przez kilka sezonów grali razem w Zenicie Kazań. Zespół ten wygrał w 2008 roku Ligę Mistrzów.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.