Ligi zagraniczne | 2011-05-01 09:58:16 | Nadesłał: Katarzyna Krajewska | Źrodlo: plusliga.pl
Jak podaje oficjalna strona klubu, Roberto Santilli przedłużył o kolejny rok kontrakt z Iskrą Odincowo. W przyszłym sezonie zobaczymy go więc ponownie na ławce trenerskiej w Rosji.
W niedawnym wywiadzie z Plusligą, włoski szkoleniowiec na pytanie o jego plany na przyszły sezon stwierdził, że chciałby pozostać w klubie z Odincowa. - Skoro rozpocząłem pracę z drużyną, chciałbym ją skończyć. Na razie rozmowy są w toku i wiele wskazuje na to, że zostanę. Kontraktu jednak jeszcze nie podpisałem. Mam kilka innych propozycji i wspólnie z rodziną musimy zdecydować co będzie dla nas najlepsze – mówił Santilli, w latach 2007-2010 trener Jastrzębskiego Węgla.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.