Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi zagraniczne

Ligi zagraniczne | 2010-09-16 17:18:43 | Nadesłał: Magdalena Strzelczyk | Źrodlo: plusliga.pl

Kadziewicz: w Surgucie jak w domu

Fot.: Piotr Wolankiewicz

- Sportowiec powinien żyć dniem dzisiejszym. Przeszłość nie ma znaczenia - mówi wicemistrz świata z 2006 roku Łukasz Kadziewicz, który w następnym sezonie zagra w Gazpromie Surgut.

- Życie sportowca jest takie - dzisiaj tutaj, a jutro tam. Wszystkie poprzednie zwycięstwa są historią. Sportowiec nie może żyć przeszłością - powiedział Łukasz Kadziewicz. Były reprezentant Polski przypomniał, że w Gazpromie grał już przed pięcioma laty i z tamtego składu pozostał tylko Artiom Chabibulin.

- Obecnie klub stworzył mi wszystkie potrzebne warunki do życia i pracy. W Surgucie czuję się jak w domu - powiedział Łukasz Kadziewicz.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane