Ligi zagraniczne | 2010-09-07 21:06:34 | Nadesłał: Małgorzata Paduch | Źrodlo: lsk.net.pl
Rozgrywki Superligi sezonu 2010/11 rozpoczną się 20 października. Obowiązywać będzie tzw. włoski system punktowania - trzy punkty za zwycięstwo 3:0 lub 3:1, dwa za wygraną 3:2, jeden za porażkę 2:3.
Ostatnia kolejka została zaplanowana na 15 kwietnia. Przypomnijmy, że pod koniec października w Japonii rozpoczną się mistrzostwa świata kobiet.
W I rundzie zagrają:
Zariecze Odincowo - Fakieł Nowyj Urengoj
Dynamo Moskwa - Proton Saratow
Dynamo Krasnodar - Leningradka Sankt Petersburg
Urałoczka Jekaterynburg - Samorodok Chabarowsk
Omiczka Omsk - Dynamo Jantar Kaliningrad
Autodor-Mietar Czelabińsk - Dynamo Kazań
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.