Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi zagraniczne

Ligi zagraniczne | 2010-06-20 21:07:53 | Nadesłał: Agata Piontek | Źrodlo: plusliga.pl

Łukasz Kadziewicz w Gazpromie Surgut

Fot.: Piotr Wolankiewicz

Łukasz Kadziewicz od przyszłego sezonu będzie zawodnikiem Gazpromu Surgut. Wicemistrz świata w przeszłości grał już w tym klubie.

Na środku bloku zagrają: Aleksander Gucaluk, Łukasz Kadziewicz, Ilia Parchomczuk i Maksim Cibran. Łukasza Kadziewicza przedstawiać nie trzeba surguckim i rosyjskim kibicom. Zawodnik reprezentacji Polski, bronił już barw Gazpromu, a w poprzednim sezonie był jednym z wyróżniających się graczy wicemistrza Rosji Lokomotiwu Biełgorod - czytamy na stronie internetowej klubu.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane