Ligi zagraniczne | 2010-06-20 21:07:53 | Nadesłał: Agata Piontek | Źrodlo: plusliga.pl
Łukasz Kadziewicz od przyszłego sezonu będzie zawodnikiem Gazpromu Surgut. Wicemistrz świata w przeszłości grał już w tym klubie.
Na środku bloku zagrają: Aleksander Gucaluk, Łukasz Kadziewicz, Ilia Parchomczuk i Maksim Cibran. Łukasza Kadziewicza przedstawiać nie trzeba surguckim i rosyjskim kibicom. Zawodnik reprezentacji Polski, bronił już barw Gazpromu, a w poprzednim sezonie był jednym z wyróżniających się graczy wicemistrza Rosji Lokomotiwu Biełgorod - czytamy na stronie internetowej klubu.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.