Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi zagraniczne

Ligi zagraniczne | 2010-05-15 15:26:05 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: reprezentacja.net

Fei zostaje w Treviso

Alessandro Fei występuje w Treviso od 2001 roku. Zarówno drużyna, jak i włoski atakujący są na tyle zadowoleni ze współpracy, że zdecydowali się na przedłużenie kontraktu o kolejne cztery lata.

W czasie dziewięciu spędzonych w Treviso sezonów, Fei czterokrotnie sięgnął po Puchar Włoch, pięciokrotnie razy po Superpuchar, cztery razy był mistrzem kraju, wywalczył również dwukrotnie Puchar CEV, a w 2006 wygrał Ligę Mistrzów. Jest jednym z najbardziej wiernych barwom Sisleya zawodnikiem. Obie strony nie miały wątpliwości, że chcą przedłużyć współpracę. – Bardzo się cieszę z przedłużenia umowy w Treviso. Jest mi tutaj dobrze i czuję się jak w domu. Nigdy nie miałem zamiaru grać gdzieś indziej. Występy w Sisleyu są dla wielu graczy marzeniem. Grać tutaj od dziesięciu lat to spory zaszczyt i przywilej – podkreślił zawodnik.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane