Ligi zagraniczne | 2008-06-25 18:42:43 | Nadesłał: Weronika Grabowska | Źrodlo: pls.pl
Kierownictwo Tatarstanu podjęło decyzję o budowie w stolicy republiki siatkarskiego centrum z halą z widownią na siedem tysięcy miejsc oraz zapleczem socjalnym z kilku salami treningowymi.
Pod nowy obiekt przeznaczono pięć hektarów ziemi. Gospodarzem hali zostanie Zenit Kazań, który niedawno nazywał się Dynamo TatTransGaz i wygrał w Łodzi turniej Final Four Ligi Mistrzów.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








