Ligi zagraniczne | 2008-06-20 17:47:50 | Nadesłał: Weronika Grabowska | Źrodlo: inf. własna
Bułgarski rozgrywający ostatnie dwa lata spędził w Jastrzębskim Węglu, z którym w 2007 roku zdobył srebrne medale MP.
Po niezbyt dobrym sezonie, działacze klubu z Jastrzębia, postanowili nie przedłużać umowy z zawodnikiem. Na jego miejsce ściągnęli, młodego i uzdolnionego zawodnika, Holendra - Nico Freriksa.
Nikolay Iwanow, po pięciu latach, wraca do Turcji. Od nowego sezonu będzie bronił barw, Halkbanku Ankara.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.