Ligi zagraniczne | 2009-07-28 19:10:49 | Nadesłał: Małgorzata Paduch | Źrodlo: volley24.pl
Sasa Starović, który ostatnio zdobył srebrny medal Ligi Światowej od przyszłego sezonu zagra w klubie, którego trenerem jest Zoran Gajić.
Atakujący reprezentacji Serbii od przyszłego sezonu będzie grać w Rosji. Jego nowym klubem będzie Ural Ufa, gdzie pierwszym trenerem jest Zoran Gajić. O zawodnika bardzo starała się Macerata, jednak Serb nie mógł w niej grać, ponieważ zawodnicy, którzy nie posiadają obywatelstwa włoskiego poniżej 23 roku życia nie mogą występować we Włoszech. Ostatnio Starowić występował w Podgoricy Banka.
Z kolei Fakieł Nowy Urengoj pozyskał z Lokomitwu Biełgorod przyjmującego Kosariewa.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.