Ligi zagraniczne | 2009-07-15 17:38:42 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: supervolley.pl
Kolejny siatkarz opuszcza Jastrzębski Węgiel. 22-letni atakujący, Michał Kamiński przenosi się do francuskiego Martigues.
W poprzednim sezonie Kamiński był wypożyczony przez jastrzębian do GTPS Gorzów Wielkopolski a po powrocie miał być zmiennikiem Igora Yudina w ataku Jastrzębskiego Węgla. Młody siatkarz postanowił jednak opuścić Polskę i podpisać kontrakt z zespołem z Martigues, występującym we francuskiej Serie N1 (to trzecia klasa rozgrywkowa we Francji, odpowiednik naszej drugiej ligi).
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.