Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » TAURON Liga

TAURON Liga | 2008-10-20 22:43:32 | Nadesłał: Tomasz Rakoczy | Źrodlo: inf. własna

Rozmowa z Igorem Prielożnym po meczu BKS-Centrostal Bydgoszcz

Fot.: Anna Gumowska

O ocenę meczu BKS Aluprof - Centrostal Bydgoszcz poprosiliśmy trenera bielszczanek, Igora Prielożnego

- "Na ten mecz wystawiłem najsilniejszy skład na dzień dzisiejszy, gdyż bardzo chcieliśmy wygrać ten inaugurujący ligę mecz. Świetnie prezentowaliśmy się w ataku, lecz w późniejszym etapie gry pojawiły się drobne błędy, które musimy skorygować.
Agata Sawicka nie wystąpiła w meczu, z powodu skręcenia stawu skokowego. Nie chcieliśmy ryzykować, dlatego jako libero w dzisiejszym spotkaniu zagrała Karolina Ciaszkiewicz."


Jak oceni Pan dzisiejszy występ Karoliny Ciaszkiewicz na pozycji libero?

- "Karolina jest dobrą przyjmującą, także z przyjmowaniem nie ma problemów. Jest również bardzo dobrą broniącą, dlatego podjąłem taką decyzję, że Karola zagrała na tej pozycji. Małe błędy, drobne nieporozumienia, które pojawiły się w jej grze, miały więcej wspólnego z tym, że nie jest jeszcze przyzwyczajona do tej pozycji."

Kiedy możemy liczyć na powrót Agaty Sawickiej na parkiet?

- "Wierzę, że będzie już gotowa do gry w następnym meczu, ale to jest decyzja lekarza jak również samej Agaty, która sama podejmie decyzję czy jest w stanie grać. Za dwa tygodnie mamy Puchar Europejski. Jest to bardzo ważna impreza dla nas, więc chcemy się jak najlepiej przygotować, ale bez narażania zdrowia zawodniczek."

Przygotowujecie się jakos specjalnie do tego meczu w Pucharze?

- "Oczywiście. Przez cały okres przygotowawczy bierzemy pod uwagę również mecze Europejskie, a dzisiejsze mecz ligowy przeciwko drużynie Centrostal Bydgoszcz był dobrym dowodem na to, że jesteśmy dobrze przygotowani."

Dodaj do:
Wykop

Komentarze

maja90 214 miesięcy temu

jak cudzysłów to nie myślnik, jak myślnik to nie cudzysłów, jedno albo drugie, ludzie ogarnijcie się..


Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane