TAURON Liga | 2016-08-28 12:23:01 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: chemik-police.com
Radio Eska będzie partnerem medialnym Chemika Police w sezonie 2016/17. Mistrzynie Polski pojawiły się na Eska Music Awards. Najpierw spotkały się z kibicami, później uczestniczyły w wieczornym koncercie, podczas którego słuchały gwiazd polskiej i światowej sceny muzycznej.
- Staramy się docierać do najważniejszych dla nas odbiorców, czyli osób żyjących aktywnie i przebojowo. Wychodzimy właśnie z taką propozycją muzyczną, a od tego sezonu dodamy również emocje sportowe. Chcemy informować wszystkich kibiców o wydarzeniach w Chemiku, czyli dumie naszego regionu – mówi Piotr Jaworski, kierownik Radia Eska Szczecin.
- Do osiągnięcia sukcesu, oprócz dobrej gry na boisku, potrzebne jest wsparcie medialne. My to wsparcie znaleźliśmy w Radiu Eska. Kiedy zobaczyłem rozmach Eska Music Awards, wypełnioną po brzegi Azoty Arenę, przekonałem się, że decyzja o partnerstwie była trafiona – zaznacza Artur Echaust, pracownik marketingu Chemika.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.