Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » TAURON Liga

TAURON Liga | 2016-06-13 17:16:51 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: atomtrefl.pl

PGE Atom Trefl bez dwóch kolejnych zawodniczek

Dwie kolejne zawodniczki opuściły dzisiaj sopocki klub. W drużynie wicemistrzyń Polski nie zobaczymy w najbliższym sezonie Mai Tokarskiej i Agaty Durajczyk.

Obie siatkarki występowały w PGE Atomie Treflu od sezonu 2014/2015. Dla Mai Tokarskiej był to powrót do sopockiego zespołu po spędzeniu w nim innego sezonu (2011/2012). Do wywalczonego wtedy mistrzostwa kraju pochodząca z Gdańska siatkarka dołożyła więc Puchar Polski oraz dwa wicemistrzostwa kraju.

Te same trofea drużynowe powędrowały także do Agaty Durajczyk. Warto dodać, że druga z gdańszczanek otrzymywała także warte przypomnienia wyróżnienia indywidualne. Sopocka libero została wybrana najlepsza zawodniczką na tej pozycji w turnieju finałowym Pucharu Polski w roku 2015, a dodatkowo trafiła do tzw. dream teamu kolejki po meczu z Igor Gorgonzolą Novara.

Obu siatkarkom klub serdecznie dziękuje za wkład włożony w budowanie sukcesu sopockiego zespołu. Życzy powodzenia na dalszej ścieżce kariery zarówno klubowej, jak i reprezentacyjnej.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane