Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2009-01-07 15:57:15 | Nadesłał: Alicja Chrabańska | Źrodlo: Strefa Siatkówki

Nic nie szło po naszej myśli

Fot.: Anna Gumowska

We wtorkowym meczu w ramach Pucharu Polski AZS Częstochowa niespodziewanie przegrał z Siatkarzem Wieluń 0:3. O przyczynach porażki w rozmowie ze "Strefą" opowiada rozgrywający akademików spod Jasnej Góry, Fabian Drzyzga.

Maciej Nowocień: Co było główną przyczyną Waszej porażki z Siatkarzem?

Fabian Drzyzga:

- "Ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć, ponieważ w tym meczu generalnie nic nam nie wychodziło. Za to rywalom wszystko... Na pewno bardzo słabo zagrywaliśmy. Nie chcę szukać przyczyny tylko w jednym elemencie, bo naprawdę nic nie szło po naszej myśli".

Może po prostu zlekceważyliście niżej notowanego przeciwnika?

- "Przed meczem, w szatni, jak i na treningach trener przypominał nam o koncentracji. Powtórzył to raz jeszcze przed samym meczem. Może to tak wyglądało, ale naprawdę w tym meczu byliśmy bezradni....Takie spotkania niestety tez się zdarzają. Mogę jedynie przeprosić licznie zgromadzonych kibiców AZS za tę porażkę".

Podobna sytuacja miała miejsce w meczu z Politechniką... I również przegraliście 0:3.

- "Tak, ale mecz jest meczowi nierówny. Dziś zagraliśmy dużo gorzej, niż z Politechniką. Naprawdę, ciężko jest mi powiedzieć dlaczego ten mecz wyglądał z naszej strony tak, a nie inaczej. Mogę jedynie pogratulować Wieluniowi świetnego występu".

*więcej na siatka.org
** rozmawiał Maciej Nowocień (Strefa Siatkówki)

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane