Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2024-01-17 18:12:31 | Nadesłał: Magdalena Kudzia | Źrodlo: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Raport medyczny Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Fot. Magdalena Kudzia

Przedstawiamy kolejny raport medyczny dotyczący stanu zdrowia siatkarzy Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Informujemy, że w związku z urazami nasz zespół w kolejnych meczach będzie występował w niepełnym składzie. Z urazami obecnie zmagają się: Przemysław Stępień, Radosław Gil, Wojciech Żaliński, Aleksander Śliwka i Jakub Szymański.

W miniony weekend, podczas treningu w Bełchatowie Radosław Gil doznał urazu kolana. Szczegółowe badania potwierdziły, że konieczny będzie zabieg i rehabilitacja. Prawdopodobnie Radosław Gil nie wróci do gry w tym sezonie. W związku z urazem pleców w tym tygodniu poddany zabiegowi został kolejny z naszych rozgrywających – Przemysław Stępień. Po rozpoczęciu rehabilitacji sztab medyczny będzie mógł precyzyjnie określić datę powrotu naszego rozgrywającego do gry. Na etapie rehabilitacji są również przyjmujący naszego zespołu – Wojciech Żaliński, Jakub Szymański oraz Aleksander Śliwka. W przypadku naszego kapitana prawdopodobny powrót do gry szacowany jest na początek marca.

W ostatnim tygodniu do treningów i gry wrócił David Smith, reprezentant Stanów Zjednoczonych trenuje już w pełnym wymiarze i będzie do dyspozycji trenera przy wyborze składu meczowego.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane