Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2022-01-16 19:37:57 | Nadesłał: Magdalena Kudzia | Źrodlo: inf. własna

Wyniki 16. kolejki PlusLigi

16. kolejka PlusLigi dostarczyła kibicom nie lada emocji. Bardzo zacięty bój stoczyły ekipy Indykpolu AZS Olsztyn i Ślepska Malow Suwałki, które w Iławie podzieliły się punktami. Niespodziankę sprawił również GKS Katowice - podopieczni trenera Grzegorza Słabego pokonali wyżej notowaną Aluron CMC Wartę Zawiercie. Ponadto ponownie dwa mecze nie zostały rozegrane z powodu koronawirusa w zespołach z Warszawy i Radomia.

Komplet wyników 16. kolejki PlusLigi:

mecz rozegrano 23.03.2022
Jastrzębski Węgiel – Projekt Warszawa 3:1 (21:25, 25:21, 25:20, 25:17)

Jastrzębski Węgiel: Clevenot, Fornal, Hadrava, Macyra, Toniutti, Wiśniewski, Popiwczak (L) oraz Boyer, Szymura, Tervaportti;

Projekt Warszawa: Trinidad de Haro, Gałązka, Janikowski, Nowakowski, Petković, Szalpuk, Wojtaszek (L) oraz Fornal, Jaglarski, Superlak.



mecz rozegrano 09.03.2022
Cerrad Enea Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (21:25, 28:30, 16:25)

Cerrad Enea Czarni Radom: Kędzierski, Rusin, Warda, Faryna, Firszt, Parkinson, Masłowski (L) oraz Voropaev, Berger, Nowowsiak (L);

Asseco Resovia Rzeszów: Muzaj, Kozamernik, Kochanowski, Szerszeń, Drzyzga, Cebulj, Zatorski (L) oraz Krulicki, Bucki, Woicki, Buszek, Potera (L).



Cuprum Lubin – Trefl Gdańsk 3:1 (18:25, 25:20, 25:22, 25:21)

Cuprum Lubin: Waliński, Gunia, Ferens, Sekita, Kapica, Krage, Szymura (L) oraz Maruszczyk, Gierżot, Kaźmierczak, Sas (L);

Trefl Gdańsk: Lipiński, Sasak, Kampa, Urbanowicz, Mika, Mordyl, Olenderek (L) oraz Wlazły, Kozub, Reichert, Łaba.



Indykpol AZS Olsztyn – Ślepsk Malow Suwałki 3:2 (25:23, 23:25, 25:23, 25:27, 15:12)

Indykpol AZS Olsztyn: Jankiewicz, Siwczyk, Jakubiszak, DeFalco, Janiszewski, Butryn, Gruszczyński (L) oraz Król, Ciunajtis;

Ślepsk Malow Suwałki: Klinkenberg, Bołądź, Takvam, Buchowski, Sapiński, Tuaniga, Czunkiewicz (L) oraz Laskowski, Łukasik, Rudzewicz, Smoliński.



Stal Nysa – PGE Skra Bełchatów 1:3 (18:25, 18:25, 25:19, 22:25)

Stal Nysa: Komenda, El Graoui, Ben Tara, M'Baye, Kwasowski, Schamlewski, Ruciak (L) oraz Szwaradzki, Bućko, Kramczyński, Szczurek, Dembiec (L);

PGE Skra Bełchatów: Kłos, Schulz, Kooy, Ebadipour, Bieniek, Mitić, Piechocki (L) oraz Milczarek.



LUK Lublin – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (18:25, 25:22, 22:25, 25:27)

LUK Lublin: Nowakowski, Wachnik, Filipiak, Pająk, Stajer, Włodarczyk, Watten (L) oraz Romać, Sobala, Gniecki, Gregorowicz (L);

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Kaczmarek, Janusz, Śliwka, Semeniuk, Smith, Huber, Staszewski (L) oraz Kluth, Kozłowski, Banach (L).



GKS Katowice – Aluron CMC Warta Zawiecie 3:0 (28:26, 31:29, 25:21)

GKS Katowice: Jarosz, Kania, Ma'a, Rousseaux, Hain, Quiroga, Mariański (L) oraz Domagała;

Aluron CMC Warta Zawiercie: Konarski, Zniszczoł, Conte, Niemiec, Tavares, Kovacevic, Żurek (L) oraz Malinowski, Cavanna, Orczyk.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane