PlusLiga | 2021-12-12 22:28:04 | Nadesłał: Magdalena Kudzia | Źrodlo: inf. własna
Trefl Gdańsk pokonał zespół LUK Lublin w meczu 11. kolejki PlusLigi. MVP spotkania wybrany został atakujący gospodarzy, Mariusz Wlazły.
Trefl Gdańsk – LUK Lublin 3:0 (25:20, 25:22, 25:16)
Trefl Gdańsk: Lipiński, Wlazły, Kampa, Mika, Mordyl, Crer, Olenderek (L) oraz Reichert, Zaleszczyk, Łaba, Pruszkowski (L);
LUK Lublin: Nowakowski, Wachnik, Filipiak, Sobala, Pająk, Włodarczyk, Watten (L) oraz Romać, Jóżwik, Stajer, Gniecki, Gregorowicz (L).
MVP spotkania: Mariusz Wlazły (Trefl Gdańsk)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.