PlusLiga | 2021-12-03 20:59:07 | Nadesłał: Magdalena Kudzia | Źrodlo: inf. własna
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle nadal nie przegrała meczu w rodzimych rozgrywkach. W spotkaniu 10. kolejki PlusLigi wicemistrzowie Polski pokonali GKS Katowice 3-0. MVP wybrany został Aleksander Śliwka, który zdobył dla swojej drużyny 15 punktów.
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – GKS Katowice 3:0 (25:18, 25:23, 25:19)
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Kaczmarek, Janusz, Śliwka, Semeniuk, Smith, Huber, Shoji (L) oraz Kluth, Kozłowski;
GKS Katowice: Jarosz, Kania, Ma'a, Rousseaux, Hain, Quiroga, Mariański (L) oraz Drzazga, Kogut, Domagała.
MVP spotkania: Aleksander Śliwka (Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.