Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2021-12-03 20:59:07 | Nadesłał: Magdalena Kudzia | Źrodlo: inf. własna

Trwa zwycięska seria ZAKSY

Fot. Magdalena Kudzia

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle nadal nie przegrała meczu w rodzimych rozgrywkach. W spotkaniu 10. kolejki PlusLigi wicemistrzowie Polski pokonali GKS Katowice 3-0. MVP wybrany został Aleksander Śliwka, który zdobył dla swojej drużyny 15 punktów.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – GKS Katowice 3:0 (25:18, 25:23, 25:19)

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Kaczmarek, Janusz, Śliwka, Semeniuk, Smith, Huber, Shoji (L) oraz Kluth, Kozłowski;

GKS Katowice: Jarosz, Kania, Ma'a, Rousseaux, Hain, Quiroga, Mariański (L) oraz Drzazga, Kogut, Domagała.

MVP spotkania: Aleksander Śliwka (Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane