Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2021-05-26 23:46:03 | Nadesłał: Magdalena Kudzia | Źrodlo: aluroncmc.pl

Gjorgji Gjorgjiew żegna się z Jurajską Armią

Fot. Magdalena Kudzia

Gjorgji Gjorgjiew po roku występów w Zawierciu żegna się z Jurajską Armią. W żółto-zielonych barwach rozegrał 22 spotkania.

Gjorgji Gjorgjiew w Aluron CMC Warcie Zawiercie spędził rok. Macedoński rozgrywający w żółto-zielonych barwach wystąpił w 22 spotkaniach: 21 w PlusLidze oraz jednym w Pucharze Polski.

– Będę miał tylko dobre i pozytywne wspomnienia. Zawarłem tutaj nowe przyjaźnie, które pozostaną, tak sądzę, do końca życia. Dla wszystkich to był trudny rok z powodu COVID-u, przez co wszystko było pozamykane. Zabiorę jednak ze sobą tylko pozytywne wspomnienia, tak pod względem siatkówki, jak i znajomości oraz całej reszty. Nie mogę powiedzieć złego słowa, ze strony klubu wszystko było perfekcyjne – mówi Gjorgjiew.

W trakcie sezonu Gjorgji Gjorgjiew zdobył 15 punktów, w tym 11 blokiem. Zanotował także jednego asa serwisowego. Pod względem indywidualnych zdobyczy najlepszym meczem była wyjazdowa bitwa ze Stalą Nysa, w której punktował 8 razy, w tym aż 5 blokiem.

– Przebyty jeszcze w okresie przygotowawczym COVID mocno odbił się na formie Gjorgjiego, który długo wracał do optymalnej formy. Gdy ją w końcu odbudował, to w drugiej części sezonu pokazał, jak wartościowym jest graczem. Przez cały rok był do tego dobrym duchem drużyny. Serdecznie dziękujemy mu za tę pozytywną energię i profesjonalizm oraz życzymy powodzenia w dalszej karierze – mówi prezes Kryspin Baran.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane