Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2020-11-25 19:37:42 | Nadesłał: Katarzyna Cipcer | Źrodlo: ks.cuprum.pl

Daniel Oliveira opuszcza szeregi Miedziowych

Fot.: Magdalena Kudzia

Klub Cuprum Lubin informuje, że kontrakt z Danielem Munizem de Oliveirą został rozwiązany za porozumieniem stron.

Umowa młodego przyjmującego miała obowiązywać jeden sezon z opcją przedłużenia jej o kolejny rok. Brazylijczyk zdecydował się poszukać zespołu, w którym będzie mógł rozwijać swoje umiejętności siatkarskie, a przede wszystkim więcej czasu spędzić na boisku. Klub przystał na prośbę zawodnika. Jako przyjmujący Cuprum Lubin Oliveira wystąpił w 8 meczach, w których zdobył 17 punktów.

Danielowi dziękujemy za godne reprezentowanie miedziowych barw oraz życzymy wielu sukcesów na siatkarskim szlaku
- brzmi oficjalny komunikat klubu z Lubina.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane