PlusLiga | 2020-11-25 19:37:42 | Nadesłał: Katarzyna Cipcer | Źrodlo: ks.cuprum.pl
Klub Cuprum Lubin informuje, że kontrakt z Danielem Munizem de Oliveirą został rozwiązany za porozumieniem stron.
Umowa młodego przyjmującego miała obowiązywać jeden sezon z opcją przedłużenia jej o kolejny rok. Brazylijczyk zdecydował się poszukać zespołu, w którym będzie mógł rozwijać swoje umiejętności siatkarskie, a przede wszystkim więcej czasu spędzić na boisku. Klub przystał na prośbę zawodnika. Jako przyjmujący Cuprum Lubin Oliveira wystąpił w 8 meczach, w których zdobył 17 punktów.
Danielowi dziękujemy za godne reprezentowanie miedziowych barw oraz życzymy wielu sukcesów na siatkarskim szlaku - brzmi oficjalny komunikat klubu z Lubina.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.