PlusLiga | 2020-10-03 12:39:57 | Nadesłał: Katarzyna Cipcer | Źrodlo: plusliga.pl
Ze względu na potwierdzenie przypadku zakażenia koronawirusem w drużynie GKS Katowice, Polska Liga Siatkówki odwołuje mecz PlusLigi z dnia 4.10.2020, godz.14.45, GKS Katowice – Cuprum Lubin. Nowy termin rozegrania meczu zostanie ustalony w późniejszym czasie.
Jednocześnie informujemy, że władze GKS Katowice są w stałym kontakcie z PLS i na bieżąco informują o kolejnych działaniach związanych z potwierdzonym przypadkiem koronawirusa u jednego z członków drużyny.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.