Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2020-04-07 16:59:46 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: slepsksuwalki.pl

Nicolas Szerszeń wraca do Rzeszowa

Fot.: Piotr Wolankiewicz

Nicolas Szerszeń, wypożyczony przed sezonem 2019/2020 z Asseco Resovii Rzeszów, wraca do swojego macierzystego klubu. 24-letni przyjmujący może zaliczyć grę w barwach biało-niebieskich do bardzo udanych.

Nicolas Szerszeń trafił do Suwałk na roczne wypożyczenie z Asseco Resovii Rzeszów. W barwach biało-niebieskich rozegrał 24 spotkania, w których zdobył aż 407 punktów, będąc tym samym jednym z filarów zespołu prowadzonego przez trenera Andrzeja Kowala i trzecim najlepiej punktującym siatkarzem w PlusLidze. Ma na swoim koncie 5 tytułów MVP. Szerszeń imponował przede wszystkim bardzo stabilną i regularną zagrywką. W tym elemencie, w sezonie 2019/2020, nie miał sobie równych, czego dowodem jest aż 49 asów serwisowych.

Statystyki Nicolasa Szerszenia w Ślepsku Malow Suwałki:

– Punkty: 407
– Asy serwisowe: 49
– Punkty zdobyte w ataku: 332
– Punkty zdobyte blokiem: 26


W jaki sposób radzisz sobie z zakończeniem rozgrywek i wszechobecnymi ograniczeniami? Jak Twoje samopoczucie?

Nicolas Szerszeń:
Czuję się dobrze. Obecnie przebywam w Stanach Zjednoczonych, gdzie codziennie ćwiczę. Jestem u rodziców mojej żony, gdzie pomagam przy renowacji domu. Przyjemne z pożytecznym. Obowiązuje nas kwarantanna, więc możemy pracować wyłącznie w domu.

Wspomniałeś o swojej żonie. Często publikujecie różnego rodzaju treści w mediach społecznościowych, gdzie jesteście bardzo aktywni. Możemy znaleźć Was na Instagramie lub TikTok’u. Trzeba przyznać, że Wasza próba w ramach #koalachallenge biła rekordy popularności!

Nicolas Szerszeń:
To prawda. W mieszkaniu w Polsce nie narzekaliśmy na nudę!

Co możesz napisać o Suwałkach i okolicach? W jaki sposób można zachęcić nowych zawodników do przyjazdu na Suwalszczyznę?

Nicolas Szerszeń:
Suwałki są miastem, gdzie jest wszystko czego siatkarz potrzebuje do życia. Brak większych korków i brak kolejek w różnego rodzaju urzędach również zaliczam do plusów. Co ważne – jest nowa arena ze wspaniałymi kibicami!


*więcej na slepsksuwalki.pl

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane