Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2019-10-13 21:44:47 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: plusliga.pl

Cerrad Enea Czarni Radom triumfatorem Turnieju Partnerstwa Regionalnego

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom z pucharem Turnieju Partnerstwa Regionalnego Czarni 2019! Podopieczni Roberta Prygla na zakończenie zmagań, pokonali w Kozienicach GKS Katowice 3:0 i zapewnili sobie zwycięstwo w klasyfikacji końcowej zawodów! MVP całego turnieju wybrany został przyjmujący Wojskowych, Thanasis Protopsaltis!

Wojskowi do niedzielnego pojedynku w hali KCRiS w Kozienicach podchodzi po porażce z Aluron Virtu CMC Zawiercie oraz zwycięstwie nad Indykpol AZS-em Olsztyn. Ostatnim przeciwnikiem w walce o końcowy triumf był zespół GKS-u Katowice. Podopieczni Roberta Prygla stanęli na wysokości zadania, ogrywając swojego przeciwnika w trzech setach.

Przed pojedynkiem WKS-u, rozegrany został inny mecz. Aluron Virtu CMC Zawiercie mierzył się z Indykpol AZS-em Olsztyn. Akademicy, którzy w trzydniowych zmaganiach nie zaznali smaku zwycięstwa, wreszcie mogli unieść ręce w geście zwycięstwa na koniec zawodów. Indykpol AZS pokonał w trzech setach Aluron Virtu CMC. Porażka Zawiercian i zwycięstwo radomskiego zespołu nad GKS-em Katowice, sprawiły, że to Wojskowi zostali triumfatorem Turnieju Partnerstwa Regionalnego Czarni 2019!

Okazały puchar trafił zatem w ręce kapitana WKS-u, Dejana Vincicia. Ponadto najlepszym atakującym został wybrany Michał Filip. Statuetka najlepszego rozgrywającego trafiła w ręce Michała Kędzierskiego, a MVP całych zawodów wybrany został Thanasis Protopsaltis!

Dla Cerrad Enea Czarnych Radom był to przedostatni sprawdzian przed startem ligi. W następny weekend (18-21 października) Wojskowi wybiorą się na ostatni test. Tym razem podopieczni Roberta Prygla zagrają w turnieju w Krośnie. Więcej informacji już wkrótce na naszej stronie.

Nagrody indywidualne:

MVP: Thanasis Protopsaltis (Cerrad Enea Czarni Radom)
Najlepszy rozgrywający: Michał Kędzierski (Cerrad Enea Czarni Radom)
Najlepszy atakujący: Michał Filip (Cerrad Enea Czarni Radom)

Klasyfikacja końcowa Turnieju Partnerstwa Regionalnego Czarni 2019:
1. Cerrad Enea Czarni Radom

2. Aluron Virtu CMC Zawiercie
3. GKS Katowice
4. Indykpol AZS Olsztyn

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane