Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2019-10-05 12:13:14 | Nadesłał: Katarzyna Cipcer | Źrodlo: plusliga.pl

Marka 4F ubrała sędziów PlusLigi i Ligi Siatkówki Kobiet

Marka 4F została Sponsorem Polskiej Ligi Siatkówki, a w ramach podpisanej umowy przygotował także wyjątkową kolekcję ubiorów dla polskich sędziów, którzy będą prowadzili mecze lig zawodowych.

– Bardzo się cieszę, że Firma 4F przygotowała stroje dla naszych sędziów. My wcześniej zapewniliśmy im komfort pracy, bowiem w tym sezonie wprowadziliśmy system challenge do Ligi Siatkówki Kobiet. Tym samym nasi arbitrzy, którzy należą do światowej elity, będą mieli komfort pracy dzięki wsparciu najnowszej technologii a także będę dobrze się prezentować i wygodnie czuć w strojach 4F – podkreśla Paweł Zagumny, prezes Polskiej Ligi Siatkówki.

Stroje zostały już rozesłane do arbitrów, swym wyglądem przypominają te znane z meczów międzynarodowych. Pierwsza okazja do zobaczenia polskich arbitrów w nowych ubiorach będzie już w niedzielę 6 października, w trakcie meczu o Superpuchar Polski w Piłce Siatkowej Kobiet im. Andrzeja Niemczyka.

Firma OTCF S.A., będąca właścicielem marki 4F, od lat ubiera najlepszych sportowców, przygotowując kolekcje startowe i reprezentacyjne zarówno dla Olimpijczyków jak i Związków Sportowych. Podpisany kontrakt sponsoringowy z Polską Ligą Siatkówki jest zatem kontynuacją sportowych tradycji firmy.

Marka 4F będzie widoczna w trakcie meczów PlusLigi oraz Ligi Siatkówki Kobiet, a w ramach współpracy, firma OTCF S.A. przygotowała również wysokiej jakości stroje sędziowskie, jak również sprzęt dla obsługi technicznej PLS. Pierwsze wydarzenie, w trakcie którego będzie można zobaczyć markę 4F na boiskach drużyn Ligi Siatkówki Kobiet i PlusLigi to Superpuchar Polski Kobiet, który rozegrany zostanie już 6 października w Kaliszu, a następnie w trakcie Superpucharu Polski Mężczyzn, który 23 października będzie rozgrywany w Gliwicach.

Piłka siatkowa to kolejny sport, w który angażuje się OTCF S.A. Marka 4F, do tej pory na koncie ma współpracę między innymi z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki, Polskim Związkiem Narciarskim, Polskim Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce i Polskim Związkiem Łyżwiarstwa Szybkiego. Kontrakt z Polską Ligą Siatkówki to kolejny krok w drodze do kompleksowego wspierania profesjonalnego sportu.

Marka 4F obecna jest w 36 krajach, na 4 kontynentach. Posiada ponad 200 własnych sklepów w Polsce, Łotwie, Czechach, Słowacji, Rumunii, Ukrainie, Tajlandii, Japonii i na Tajwanie.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane