Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2019-09-06 20:35:02 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: plusliga.pl

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle rozpoczyna mecze kotrolne

Fot.: Magdalena Kudzia

Za Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle trzeci tydzień przygotowań do nowego sezonu. Kędzierzynianie, ze względu na obowiązki reprezentacyjne części zawodników, trenują w niepełnym składzie. W planie na najbliższe tygodnie znalazły się pierwsze mecze towarzyskie z udziałem mistrzów Polski.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ma za sobą pierwsze tygodnie okresu przygotowawczego. Po okresie indywidualnej pracy, 19 sierpnia siatkarze mistrza Polski spotkali się w hali przy ul. Mostowej. Początek pracy to dla tego zespołu intensywna praca na siłowni i pierwsze treningi z piłką. Kędzierzynianie kontynuują przygotowania w dwóch grupach, ze względu na wsparcie ZAKSY Strzelce Opolskie z I-ligowym zespołem z Opolszczyzny przygotowują się Kamil Semeniuk, Sebastian Warda, Adam Smolarczyk, Sławomir Jungiewicz i Filip Grygiel.

Zwieńczeniem trzeciego tygodnia pracy Grupy Azoty ZAKSA było pierwsze spotkanie kontrolne, w piątek, 6 września w Hali Widowiskowo-Sportowej “Azoty” kędzierzynianie zmierzyli się z AGH Kraków. Ze względu na typowo szkoleniowy charakter spotkania było ono treningiem wewnętrznym, zamkniętym. Padł wynik 2:2.

Pierwszą okazją do zobaczenia zespołu mistrza Polski na boisku będzie natomiast towarzyski mecz charytatywny, rozgrywany w Mysłowicach. W niedzielę, 15 września o godz. 17:00 w hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Ks. Bończyka 32z Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle spotka się z plusligowym rywalem – MKS-em Będzin. Podczas spotkania odbędzie się dobrowolna zbiórka charytatywna dla Olafa Siewiorka, syna II trenera MKS Będzin – Emila Siewiorka. W tym spotkaniu na ławce trenerskiej ZAKSY po raz pierwszy zobaczymy nowego szkoleniowca. Nikola Grbić do zespołu dołączy 13 września.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane