Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2019-09-07 20:33:15 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: plusliga.pl

PGE Skra i Grupa Azoty ZAKSA zagrają w Sieradzu

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

PGE Skra na razie przygotowuje się do nowego sezonu PlusLigi na własnych obiektach, ale wkrótce rozpocznie również mecze kontrolne. 20 września bełchatowianie zmierzą się z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Spotkanie odbędzie się w hali Zespołu Szkół Katolickich w Sieradzu o godz. 18. W meczu wezmą udział zawodnicy, którzy aktualnie przebywają w Bełchatowie i przygotowują się do nowego sezonu. Przypomnijmy, że trzech siatkarzy, czyli Karol Kłos, Jakub Kochanowski i Artur Szalpuk będą w tym czasie walczyć o medale mistrzostw Europy jako reprezentanci Polski. Zabraknie też Milada Ebadipoura, który również pełni obowiązki kadrowe

Nie oznacza to jednak, że w Sieradzu zabraknie emocji. Choć Grupa Azoty ZAKSA również przyjedzie w okrojonym składzie, to mecze pomiędzy tymi drużynami zawsze gwarantują wysoki poziom. Będzie to też okazja do zaprezentowania kibicom nowych siatkarzy PGE Skry, czyli Norberta Hubera oraz Dusana Petkovicia.

Bilety w cenie 25 złotych będzie można kupić od przyszłego tygodnia w siedzibie Rajsportu w Sieradzu przy ul. Warszawskiej. Trzeba się spieszyć, ponieważ liczba jest mocno ograniczona.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane