Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2019-05-28 10:56:42 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: plusliga.pl

Patryk Szwaradzki przedłużył umowę z MKS Ślepsk Malow

Fot.: Anna Szłapa

Patryk Szwaradzki przedłużył kontrakt z MKS Ślepsk Malow Suwałki. Atakujący wspólnie z drużyną wywalczył awans do PlusLigi. W meczach o złoty medal 1. Ligi Mężczyzn suwalczanie pokonali Stal Nysę.

24-letni atakujący w sezonie 2018/2019 rozegrał 33 spotkania, w których zdobył aż 320 punktów (w tym 39 asów serwisowych i 10 blokiem).

- Zaczynając przygodę z zawodową siatkówką, kończąc wiek juniora, postawiłem sobie za cel – znaleźć się w PlusLidze, w tej elicie i mam nadzieję,że tak będzie. To był już trzeci sezon, z będzie czwarty współpracy z trenerem Mateuszem Mielnikiem. To zaufanie między nami na linii trener – zawodnik już się wyrobiło. Zaczęliśmy w drugiej lidze, przeszliśmy przez pierwszą i wywalczyliśmy awans, więc wszystko idzie tak jak powinno - powiedział po podpisaniu nowego kontraktu Patryk Szwaradzki.

Przypomnijmy, że drużynę w PlusLidze poprowadzi Andrzej Kowal. Jego asystentem będzie wspomniany Mateusz Mielnik. Na ten moment umowy z klubem przedłużył obok Patryka Szwaradzkiego jeszcze Cezary Sapiński, Wojciech Siek, Kacper Gonciarz i Łukasz Rudzewicz.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane