Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2019-05-23 14:22:45 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa

Michał Kozłowski: Gra w Warszawie była moim marzeniem

Fot.: Magdalena Kudzia

- Nie stawiam przed sobą żadnych indywidualnych celów, skupiam się przede wszystkim na drużynie. Chcę zdobyć medal, bo jak na razie w swoim dorobku mam tylko jeden - mówi Michał Kozłowski, nowy nabytek ONICO. Zapraszamy do lektury rozmowy z rozgrywającym stołecznych!

Maciej Wdowiarski: Witamy w ONICO! Z jakimi nadziejami przychodzisz do klubu?

Michał Kozłowski:
Nie stawiam przed sobą żadnych indywidualnych celów, skupiam się przede wszystkim na drużynie. Chciałbym… zdobyć medal. Jak na razie w swoim dorobku mam tylko jeden krążek mistrzostw Polski – brązowy wywalczony z Treflem w sezonie 2017/2018 – dlatego to będzie dla mnie dodatkowa motywacja. No i ta Liga Mistrzów… Fajnie byłoby najpierw postawić sobie za cel wyjście z grupy, a co będzie dalej – zobaczymy.

W Gdańsku grałeś już o medale, dlatego w Warszawie nie powinno być chyba stresu przed walką o najwyższe cele?

- Bardzo chciałbym, byśmy w przyszłym sezonie grali o podium. Być może moje doświadczenie, które zbierałem w trakcie przygody z siatkówką, przyda się w tych najważniejszych momentach, kiedy trzeba będzie zmienić Antoine’a. Bo nie ma się co oszukiwać, że to on będzie wiodącą postacią na rozegraniu. Ja tu przychodzę pomóc swoją postawą i w gorszych, bardziej stresujących momentach dać mu odpocząć od grania.

* Cała rozmowa dostępna jest na stronie klubu.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane