Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2019-04-14 18:10:58 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: plusliga.pl

Dodatkowe bilety na półfinał ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Bilety na pierwszy półfinałowy mecz PlusLigi ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel rozeszły się w ekspresowym tempie, ale wciąż macie możliwość zagwarantowania sobie miejsca na trybunach. Do sprzedaży trafiły bowiem wejściówki na cztery dodatkowe sektory!

Pierwszy mecz półfinału fazy play off z Jastrzębskim Węglem odbędzie się we wtorek 16 kwietnia o godz. 20:30. Spotkanie to cieszy się gigantycznym zainteresowaniem wśród kibiców ONICO, którzy w ciągu niespełna 24 godzin wykupili wszystkie wejściówki. Wielu fanów nie zdążyło z zagwarantowaniem sobie miejsca na trybunach, ale dostaną oni jeszcze jedną szansę!

Mając na uwadze rangę meczu i liczbę chętnych gospodarze postanowili uruchomić sprzedaż na cztery dodatkowe sektory, które zostaną dostawione na płycie hali, tak jak to miało miejsce podczas starć z Asseco Resovią Rzeszów i PGE Skrą Bełchatów. Bilety kosztują 60 złotych (nie ma biletów ulgowych - cena jest taka sama dla wszystkich), a kupować je można za pośrednictwem strony www.bilety.onicowarszawa.pl.

Organizatorzy zaznaczają, że widoczność z miejsc na tych sektorach może być ograniczona i mają nadzieję, że w walce o finał będziecie z nimi. W imieniu gospodarzy zapraszamy na trybuny!

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane