Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2019-03-15 12:00:56 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa

ONICO - ZAKSA: Mecz pełen gwiazd w Częstochowie

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

29 marca w Hali Sportowej Częstochowa dojdzie do starcia gigantów – naprzeciw siebie staną zespoły ONICO Warszawa i ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Wystartowała już sprzedaż biletów na to spotkanie. Wszystkich serdecznie zapraszamy na trybuny!

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i ONICO Warszawa to do tej pory dwie najlepsze drużyny PlusLigi, które lada moment powalczą o medale. W przerwie od rozgrywek jedni i drudzy zmierzą się ze sobą w bezpośrednim starciu.

Już w piątek 29 marca czeka nas prawdziwy hit! W Hali Sportowej Częstochowa naprzeciw siebie staną lider i wicelider tabeli. To niezwykła gratka dla wszystkich kibiców, a dodatkowym smaczkiem jest fakt, że na żywo będzie można zobaczyć najlepszych siatkarzy globu. Łącznie na parkiecie pojawi się bowiem aż siedmiu mistrzów świata! Po stronie ONICO to Andrzej Wrona (2014), Bartosz Kurek, Bartosz Kwolek i Damian Wojtaszek (2018), zaś w zespole ZAKSY Mateusz Bieniek, Aleksander Śliwka (2018) oraz Paweł Zatorski (2014 i 2018). A do wspomnianej wyżej siódemki należy doliczyć też trenera stołecznych Stephane’a Antigę, który w 2014 roku poprowadził biało-czerwonych do złota.

Jakby tego było mało, to starcie w Częstochowie będzie też doskonałą okazją, by sprawdzić w jakiej formie są kandydaci do reprezentacji Polski. Ta w najbliższych miesiącach rozegra kilka ważnych turniejów, jak chociażby rozgrywki eliminacyjne do igrzysk olimpijskich 2020 w Tokio czy mistrzostwa Europy. Warto zjawić się na trybunach!

Mecz ONICO Warszawa – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w Częstochowie odbędzie się w piątek 29 marca. Początek zaplanowano na godz. 19:00. Na stronie bilety.onicowarszawa.pl trwa już sprzedaż wejściówek na to spotkanie. Ich ceny to 15 i 30 złotych. Serdecznie zapraszamy!

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane