Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2019-02-10 20:30:15 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: plusliga.pl

Plusliga: Derby północy dla przyjezdnych

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Derby północy - takim hasłem Indykpol AZS Olsztyn okrzyknął pojedynek z zaprzyjaźnionym Treflem Gdańsk. Historia obu klubów pokazuje, że emocje zawsze są, niezależnie od miejsca rozgrywania meczu. Wiele spotkań kończyło się tie-breakami. Skoro tak nakazuje tradycja, tak musiało się zdarzyć w niedzielne późne popołudnie. Wydawało się, że do zatoczenia koła przez historię może nie dojść. W szeregach Trefla doszło do rozluźnienia, które w efekcie doprowadziło do porażki w czwartym secie i wywalczeniu przez olsztynian cennego punktu. Z punktu widzenia Trefla utrata punktu jest istotna - do pokonanego rywala nadal tracą dwa punkty, plasując się aktualnie na dziewiątym miejscu w ligowej tabeli. MVP meczu wybrano środkowego, Piotra Nowakowskiego.

Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk 2:3 (25:20, 16:25, 18:25, 25:19, 11:15)

Składy drużyn:

Indykpol AZS Olsztyn: Hadrava, Lux, Zniszczoł, Andringa, Pietraszko, Woicki, Żurek (l) oraz Kańczok, Gil, Warda, Urbanowicz, Kapelus, Poręba, Zabłocki (l)

Trefl Gdańsk: Nowakowski, Janusz, Niemiec, Mijailović, Muzaj, Schott, Olenderek (l) oraz Jakubiszak, Hebda, Kozłowski, Mordyl, Sasak, Grzyb, Majcherski (l)

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane