Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2018-04-14 16:31:58 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa

Guillaume Samica i Stephane Antiga o meczu z Radomiem

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

– Dwa punkty są zawsze lepsze niż jeden czy nic. Teraz jedyne, co nam pozostało, to czekanie na wyniki niedzielnych spotkań. Więcej już niestety nie możemy zrobić – powiedział po meczu z radomianami Guillaume Samica.

– Dzisiejszy mecz składał się z dwóch części. W pierwszych dwóch setach bardzo trudno było nam grać swoje, ponieważ Czarni zaliczyli aż jedenaście asów, a popełniali bardzo mało błędów. Trudno gra się z zespołami, które dysponują tak znakomitą zagrywką. Wiedzieliśmy jednak, że bardzo dobrze serwują, wiedzieliśmy, jak specyficzna jest ta hala. W pierwszych dwóch partiach mogliśmy zagrać trochę lepiej, ale przy takim serwisie nie było to praktycznie możliwe – podsumował przyjmujący ONICO.

– Potem zebraliśmy się do walki. Zdobyliśmy tylko dwa punkty, jednak możemy być dumni, że zdołaliśmy się podnieść po tak trudnym początku. Dwa punkty są zawsze lepsze niż jeden czy nic. Teraz jedyne, co nam pozostało, to czekanie na wyniki niedzielnych spotkań. Więcej już niestety nie możemy zrobić – zakończył Samica.

– Nie uważam, że zagraliśmy tragicznie w dwóch pierwszych setach. Rywale znakomicie zagrywali i po prostu nie byliśmy w stanie za dużo zrobić. Bardzo trudno jest walczyć z Radomiem, który tak dobrze gra na tej specyficznej hali. Byliśmy skoncentrowani i agresywni, robiliśmy swoje, ale wygraliśmy tylko za dwa punkty. Nie mogę powiedzieć, żebyśmy byli bardzo szczęśliwi, ponieważ teraz czekamy na wyniki innych drużyn. To będą bardzo długie dwa dni – powiedział po meczu z Cerradem Czarnymi Radom trener ONICO, Stephane Antiga.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane