Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2018-03-24 14:20:02 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa

Katowickie Kilometry Dobra w Spodku

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Podczas niedzielnych Siatkarskich Derbów Śląska będzie można włączyć się w akcję „Katowickie Kilometry Dobra. Dla odmiany życia dzieci i młodzieży”.

Już w niedzielę o 14.45 w Spodku odbędzie się kolejna odsłona Siatkarskich Derbów Śląska, a więc pojedynek GKS-u Katowice z Jastrzębskim Węglem. GKS Katowice walczy o jak najlepszą lokatę na koniec sezonu zasadniczego, z kolei Jastrzębski Węgiel potrzebuje punktów, by znaleźć się w czołowej szóstce, która powalczy o medale. Niedzielny mecz to także ciekawy pojedynek Gonzalo i Rodrigo Quirogi. Argentyńscy bracia po raz kolejny staną po przeciwnych stronach siatki. Ich zapowiedź spotkania można zobaczyć tutaj.

Podczas Siatkarskich Derbów Śląska odbędzie się także kolejna część akcji „Katowickie Kilometry Dobra”, której celem jest wsparcie podopiecznych Domu Aniołów Stróżów.

Kibice, którzy pojawią się w Spodku będą mogli aktywnie włączyć się w tę szlachetną inicjatywę. Na poziomie parkietu (naprzeciwko strefy rodzinnej) pojawi się specjalne stanowisko „Kilometrów Dobra”. Będzie można na nim zrobić sobie zdjęcie w specjalnie przygotowanej ramce oraz przykleić złotówki do ścianki z wizerunkiem trenerów drużyn GKS-u Katowice - Piotra Gruszki, Toma Coolena i Jacka Paszulewicza - ambasadorów akcji.

W akcję zaangażowali się również sponsorzy związani z GieKSą - firmy Tommed, TDJ Estate oraz Kantoronline.pl. Na specjalnie p rzygotowanej bieżni, każda z firm rozpocznie przyklejanie złotówek, aż do osiągnięcia deklarowanych przez nich kwot. Akcję zainaugurują podczas oficjalnej rozgrzewki przedstawiciele tych firm, a także władze GKS-u Katowice oraz trener Piotr Gruszka. To jednak nie wszystko. Na trybunach Spodka pojawią się wolontariusze ze specjalnymi puszkami do których będą zbierane datki.

Bilety na Siatkarskie Derby Śląska można kupić na stronie kupbilet.pl, w salonach EMPIK, sklepie kibica Blaszok oraz w dniu mecz kasach Spodka (od 11.45).

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane