Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2018-02-12 09:38:54 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: aluronvirtu.pl

Grzegorz Bociek: Walczyliśmy, ale wiele zabrakło

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

- Nie wyszły tak naprawdę wszystkie zagrywki, które oddałem ponad 100km/h. Oni przyjmowali je w punkt, więc w tym elemencie rzeszowianie spisali się bardzo dobrze. W Rzeszowie wygraliśmy też dlatego, że oni nie zagrali na swoim poziomie, a dziś ich gra wyglądała dużo lepiej. Można powiedzieć, że troszkę powalczyliśmy, ale dużo nam zabrakło – powiedział Grzegorz Bociek, atakujący Aluronu Virtu Warty Zawiercie po porażce z Asseco Resovią Rzeszów 0:3 (21:25, 19:25, 23:25).

W hali „OSiR”-u przy ul. Blanowskiej 40 pojawił się nowy szkoleniowiec reprezentacji Polski. Czy dla zawodników była to dodatkowa motywacja? - Nie, ja nie patrzę na to z tej strony, że jak jest trener to trzeba się sprężyć, bo jeśli człowiek bardzo czegoś chce, to może wyjść nawet na opak. Ja podszedłem do tego spotkania jak do każdego innego – zagrać jak najlepiej i dać z siebie wszystko, a drużynie pomóc jak najwięcej – tłumaczy atakujący.

Problematyczne ustawienie

W pewnych momentach spotkania występowały przestoje, które niełatwo było zniwelować. - Szkoda, bo straciliśmy parę punktów w jednym ustawieniu i wydaje mi się, że właśnie to przeważyło. Wtedy pojawia się blokada, nie możemy zrobić przejścia, a później trudno to odrobić z taką drużyną jaką jest Resovia.

Problemy znikały i wracały niczym bumerang, a Jurajscy Rycerze ciągle starali się wybrnąć z trudnej sytuacji, przeplatając złe fragmenty gry tymi lepszymi. - Zaczęliśmy trochę lepiej przyjmować, bo tak naprawdę dużo piłek nam uciekało na przyjęciu. Znów kiedy w tym elemencie graliśmy lepiej, to nie wychodziło nam w ataku, więc trzymaliśmy się swoich założeń i gdzieś tam przychodził blok jeden czy drugi. Natomiast kiedy rywale wypracowali sobie przewagę, to trudno było ten wynik wyrównać.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane