Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2018-01-19 19:59:44 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: plusliga.pl / inf. własna

PlusLiga: Dobra passa warszawian wciąż trwa

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W ramach osiemnastej kolejki PlusLigi rozpędzona warszawska lokomotywa udała się do Katowic. Tam czekał na nich ubiegłoroczny beniaminek, GKS Katowice. O ile w zeszłym sezonie katowiczanie prezentowali się z przyzwoitej strony, o tyle w tegorocznych rozgrywkach nie radzą sobie jakoś doskonale. Na początku ich gra wyglądała naprawdę dobrze, jednak wydaje się, że z meczu na mecz ich dyspozycja jest coraz gorsza. Wprost przeciwnie sprawa wygląda w drużynie warszawiaków, którzy z meczu na mecz rozkręcają się coraz bardziej. W dzisiejszym meczu zanotowali 10 zwycięstwo w lidze, a ta wygrana była ich 9 zwycięstwem z rzędu. Najlepiej punktujący siatkarz to reprezentant barw katowickiej Gieksy, Karol Butryn (22). W drużynie z Warszawy najwięcej „oczek” zdobył kanadyjski atakujący, Sharone Vernon-Evans (13). Statuetkę MVP odebrał Antoine Brizard (3).

GKS Katowice – ONICO Warszawa 1:3 (25:17, 21:25, 21:25, 23:25)

Składy drużyn:

GKS Katowice: Komenda, Butryn, Kapelus, Pietraszko, Kohut, Quiroga, Mariański (l) oraz Krulicki, Witczak, Kalembka, Fijałek, Sobański, Stelmach (l)

ONICO Warszawa: Kwolek, Vernon-Evans, Brizard, Wrona, Nowakowski, Włodarczyk, Wojtaszek (l) oraz Samica, Warda, Kowalczyk, Gruszczyński (l), Firlej, Gjorgiew

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane