Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2018-01-03 10:22:12 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: plusliga.pl

Bartosz Bednorz: ostatnie zwycięstwo ZAKSY nie przekreśla naszych szans

PGE Skra Bełchatów przegrała z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 1:3 w ostatnim meczu piętnastej kolejki PlusLigi i pozostaje wiceliderem tabeli. - Ostatnie zwycięstwo kędzierzynian nie przekreśla naszych szans - powiedział Bartosz Bednorz, przyjmujący bełchatowskiego zespołu.

W spotkaniu kończącym pierwszą część fazy zasadniczej podopieczni Roberto Piazzy musieli uznać wyższość drużyny mistrza Polski. Gospodarze wykorzystali atut własnej hali i wygrali mecz piętnastej kolejki 3:1.

- Czułem się zły po tym spotkaniu, dlatego że nie myśleliśmy o takim wyniku, tylko o naszej jak najlepszej grze. Popełniliśmy zbyt dużo błędów. W tym spotkaniu o wszystkim zadecydowało przyjęcie i zagrywka. Momentami to my przeważaliśmy w tych elementach. Jednak w tym ostatnim secie to kędzierzynianie świetnie zagrali w polu serwisowym - powiedział Bartosz Bednorz.

I dodał - Nie ma innej drogi niż takiej, że musimy wrócić do naszej najlepszej gry. To, że kędzierzynianie wygrali ostatni mecz nie przekreśla naszych szans. Nam udało się wygrać Superpuchar, przed nami Puchar Polski i spotkanie rewanżowe. Na pewno odskoczyli nam na kilka punktów w tabeli, ale to nie jest powód do smutku. Dalej kontrolujemy tabelę.

Zawodnicy PGE Skry Bełchatów otwarcie mówią, że w tegorocznych rozgrywkach PlusLigi chcą wywalczyć mistrzostwo Polski i zrewanżować się ZAKSIE za poprzedni sezon.

- Chcemy rewanżu za zeszły sezon. Chcemy zdobyć mistrzostwo Polski. Mam nadzieję, że zagramy jeszcze lepszą siatkówkę, niż w ostatnim meczu. Tak jak powiedziałem wcześniej, graliśmy dobrze, ale nasze błędy zaważyły na naszej porażce - zakończył przyjmujący wicemistrzów Polski.

Już 5 stycznia podopieczni Roberto Piazzy rozegrają kolejny ważny mecz. Na wyjeździe zmierzą się z czwartą drużyną w tabeli - Treflem Gdańsk.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane