Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2017-12-12 19:39:15 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa

Frekwencja i atrakcje na meczach Espadonu

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Informujemy, że ostatnie dwa spotkania ligowe Espadonu w Arenie Szczecin obejrzało łącznie 4600 widzów. Wyniki drużyny, fakt, że regularnie tworzy na boisku wielkie ponad 2-godzinne widowiska ewidentnie przyciągają coraz większe grono kibiców. Z myślą o nich w trakcie pojedynków funkcjonują strefy zabaw dla dzecie, organizowane przez przedszkoladia.pl, jest też specjalnie stanowisko do malowania twarzy. Wszystko po to, by dorośli kibice mogli bez przeszkód zapominać się w siatkarskich emocjach.

Dodatkowo w trakcie ostatniego pojedynku przeciwko drużynie Aluronu Virtu Warta Zawiercie klub kibica Espadonu wsparli także ich przyjaciele z Pogoni Baltica Szczecin (dziś Pogoni Szczecin - piłka ręczna kobiet) i Chemika Police. W grupie ponad 60- osób przyjechali do nas także goście z Zawiercia, przez co na trybunach zrobiło się wyjątkowo kolorowo i interesująco.

Widząc rosnące zainteresowanie spotkaniami Espadonu zarząd klub Espadon Szczecin wyszedł z propozycją specjalnej promocji na kolejne starcia w Szczecinie na przełomie roku. 29.12.2017 Szczecinianie podejmować będą Asseco Resovię Rzeszów - zamykając tym samym pierwszą rundę sezonu zasadniczego, a już 6.01.2018 rozpoczną u siebie rundę rewanżową rozgrywek w starciu z Indykpolem AZS Olsztyn.

Zakup biletu od razu na oba mecz równoznaczny ze zniżkami. Bilety normalne na oba pojedynki kosztują 30-37 złotych - w zależności od wybranego sektora Areny Szczecin, ulgowe 15-18 złotych. Przypominamy, że wejściówki na jeden mecz tradycyjnie kosztuję 20-25 złotych (w zależności od sektorów) oraz 10-12 bilety ulgowe.

Być może to znakomita forma noworocznego prezentu siatkarskiego dla miłośników tego sportu w regionie. Dwa hitowe mecze, w promocyjnej cenie.

Sprzedaż biletów jest ciągła na stronie www.abilet.pl. W dniu meczu bilety do nabycia także w kasach Areny Szczecin.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane