Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2017-12-07 16:22:14 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa

Pięciu reprezentantów ONICO Warszawa wystąpi w Meczu Gwiazd!

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W miejsce kontuzjowanego Mateusza Miki do drużyny Północy dołączył Wojciech Włodarczyk. W związku z tym w Meczu Gwiazd zobaczymy aż czterech siatkarzy ONICO Warszawa oraz trenera stołecznej drużyny, Stephane’a Antigę. Mecz odbędzie się 15 grudnia o godzinie 19:00 w krakowskiej Tauron Arenie.

W głosowaniu na składy drużyny Północ i Południe wzięło udział ponad sześć tysięcy kibiców. W składzie ekipy z północy niemal od początku głosowania znajdował się Wojciech Włodarczyk, który jednak na ostatniej prostej został prześcignięty przez innego przyjmującego ONICO, Bartosza Kwolka. W środę 6 grudnia ogłoszono składy, w którym znalazło się trzech siatkarzy ONICO: Damian Wojtaszek, Andrzej Wrona i Bartosz Kwolek oraz trener Stephane Antiga.

Dzień po zakończeniu głosowania podjęto decyzję, że w związku z problemami zdrowotnymi Mateusza Miki w składzie drużyny Północ wystąpi Wojciech Włodarczyk. — To zarazem miłe i niemile zaskoczenie. Cieszę się, że będę miał okazję wziąć udział w takim wydarzeniu, szczególnie że Mecze Gwiazd nie są rozgrywane co roku i nie wiadomo, kiedy przydarzy się kolejna okazja, żeby spotkać się w tak fajnym gronie i porobić trochę wygłupów. Z drugiej strony na pewno przykro mi z racji okoliczności, przez które pojawiłem się w składzie. Z Mateuszem Miką znamy się, bodajże, od czasów podstawówki, bo zaczynaliśmy razem naszą zabawę w siatkówkę. Teraz trapią go kontuzje, więc trzymam kciuki, żeby wrócił szybko do formy! Obiecuję, że jeśli nadarzy się okazja, to postaram się skopiować kilka zagrań z jego wachlarza, żeby jego nieobecność była jak najmniej widoczna — powiedział Wojciech Włodarczyk.

ONICO Warszawa jest więc drugim klubem pod względem ilości reprezentantów występujących w Meczu Gwiazd — w drużynie Południa wystąpi sześciu zawodników Asseco Resovii Rzeszów.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane