Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2017-12-07 14:16:03 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa

Zawodnicy ONICO Warszawa odwiedzieli szpital dziecięcy przy ulicy Niekłańskiej

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Spotkanie rozpoczęło się od wspólnego obejrzenia prezentacji na temat świątecznych tradycji na całym świecie. Potem przyszedł czas na konkursy. Oprócz kilkuset misiów na małych pacjentów czekały również wyjątkowe piłki z autografami całej drużyny ONICO Warszawa. Aby je zdobyć należało zwyciężyć w jednej z czterech konkurencji prowadzonych przez warszawskich siatkarzy.

Na początku kilku ochotników miało namalować Świętego Mikołaja. Zadanie to nie byłoby skomplikowane, gdyby nie fakt, że trzeba było wykonać to z zamkniętymi oczami! Konkurencja wywołała wśród uczestników wiele śmiechu, a jury konkursu dopiero po dłuższych obradach wybrało zwycięzcę. Drugie zadanie stanowiły kalambury, w których hasła prezentowali siatkarze ONICO Warszawa. Sharone Vernon-Evans pokazywał m.in. kolędników, na co cała sala zareagowała gromkim śmiechem.

Na koniec na uczestników czekały dwa sportowe testy. W pierwszym Damian Wojtaszek i Sharone Vernon-Evans sprawdzili, którzy pacjenci mają siatkarski potencjał. Celem było trafienie piłką do hula-hop, jednak siatkarze skutecznie utrudniali to pozornie łatwe zadanie. Potem cztery wyjątkowe pary (siatkarz i pacjent) miały jak najdłużej odbijać między sobą balon. Z kolejnym siatkarskim testem mali pacjenci poradzili sobie równie dobrze jak z poprzednimi.

Po zakończeniu zabaw siatkarze wraz ze Świętym Mikołajem ruszyli do sal, w których znajdowali się pozostali pacjenci warszawskiego szpitala. Wszystkie dzieci zostały obdarowane pluszowymi misiami.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane