Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2017-12-07 10:50:01 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: Łuczniczka Bydgoszcz

Michał Szalacha: Z wszystkimi chcemy walczyć

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W piątek siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz zmierzą się z Cuprum Lubin i powalczą o cenne punkty. Początek meczu o godzinie 18:00. Spotkanie to zainauguruje trzynastą kolejkę PlusLigi.

W poniedziałek rywalem Łuczniczki Bydgoszcz był Indykpol AZS Olsztyn, a już w piątek bydgoszczanie podejmią Cuprum Lubin. Z Olsztyna wywieźli cenny punkt, przegrywając z rywalami w tie-breaku.

- Zrobiliśmy wszystko, żeby ten mecz wygrać. Nie udało się, bo Olsztyn był lepszy, ale położyliśmy całe swoje umiejętności i tego oczekujemy od siebie. Na pewno troszkę nam się humory poprawiły, bo ta jakość była zdecydowanie lepsza. Do tej pory nadal mamy problemy - z Batagimem, który nie wiadomo kiedy wróci, z Sacharewiczem, który "wypadł" na kolejne pięć tygodni. Jest to dwóch podstawowych, szóstkowych zawodników, którzy mieli nam ciągnąć grę, ale musimy sobie radzić, takie życie - skomentował trener Jakub Bednaruk.

W piątek o 18:00 drużyna znad Brdy podejmie we własnej hali Cuprum Lubin. Lubinianie zajmują teraz 10 miejsce w tabeli, mając na swoim koncie pięć zwycięstw.

- Nie patrzymy kto stoi po drugiej stronie. Z wszystkimi chcemy walczyć, wygrywać. Na pewno jest to ciężki przeciwnik z doświadczonym rozgrywającym Michałem Masnym. Kibice z Bydgoszczy na pewno pamiętają, jak grał. Wymagający przeciwnik, ale na pewno do ugryzienia. Musimy zagrać swoją dobrą siatkówkę, a zwycięstwo na pewno jest możliwe - powiedział środkowy, Michał Szalacha.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane