Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2017-11-23 19:48:30 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa / inf. własna

Komentarze przed meczem z BBTS Bielsko-Biała

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Już jutro zawodnicy Dafi Społem Kielce zagrają mecz z BBTS Bielsko-Biała.

Wojciech Serafin: - Bielsko inaczej zagrało ostatni mecz i na tych zmianach musimy się skupić. Na pewno zrobili mało błędów i będziemy na to mocno uważać. Kluczowa będzie zagrywka. Mam nadzieję, że my też wyglądamy coraz lepiej. Przygotowywaliśmy się do tego meczu i pozostaje nam udowodnić, że potrafimy grać w siatkówkę. Nie chciałbym mówić o jakiejś większej presji. W każdym meczu trzeba wygrywać, dobrze się pokazać i walczyć. Zawsze musimy być nastawieni pozytywnie i wierzyć w zwycięstwo, bo po to trenujemy, żeby wychodzić w każdym meczu i prezentować swoje umiejętności. Wszystkie zespoły w PlusLidze, nawet te teoretycznie słabsze potrafią grać, walczyć. Nikt nie chce być na dwóch ostatnich miejscach i to bardzo wyraźnie widać. My też nie chcemy i będziemy robić wszystko, żeby z niego uciec.

Jakub Wachnik: - Musimy skupić się przede wszystkim na swojej grze, a wynik sam przyjdzie. Każdy z nas wie o co gramy, więc nie trzeba nas dodatkowo motywować. Jesteśmy przygotowani na to, że Bielsko wyjdzie z takim samym nastawieniem jak my. Ten mecz jest ważny zarówno dla nas, jak i dla nich. Zwycięstwa budują zespół, a my zrobimy wszystko, żeby przerwać dobrą passę przeciwnika i zacząć naszą.

Szymon Biniek: - Boli nas to ostatnie miejsce, dlatego zrobimy wszystko, żeby z niego uciec. Będziemy chcieli wygrać ten mecz. Wydaje mi się, że do tej pory faworytami byliśmy my, dopóki BBTS nie wygrał dwóch ostatnich meczów. Teraz na boisku trzeba będzie pokazać, kto jest lepszy. To rywal w naszym zasięgu, więc liczymy na obecność kibiców, bo ich doping nam pomaga.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane