Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2017-11-18 17:01:33 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. własna / plusliga.pl

PlusLiga: Czterosetowe zwycięstwo Asseco Resovii Rzeszów

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Coraz większymi krokami zbliża się połowa sezonu. Póki co ani dzisiejsi gospodarze pojedynku rzeszowsko – radomskiego, ani ich goście nie spełniają oczekiwań nie tylko swoich własnych, ale przede wszystkim swoich kibiców. Forma obu ekip dość mocno faluje i obie ekipy mają na swoim koncie zasłużone zwycięstwa, ale i niespodziewane porażki. Przed tym pojedynkiem Resoviacy plasowali się na 10 miejscu, z kolei radomianie – na 12. Zatem każdy zdobyty punkt ma znaczenie zarówno dla jednej, jak i dla drugiej drużyny. Po dość wyrównanym pojedynku, pełnym błędów jednej i drugiej strony, lepsi okazali się gospodarze. Rzeszowianie w czterech setach pokonali rywali i na swoim koncie zanotowali trzy punkty do ligowej tabeli. Najlepiej punktującym zawodnikiem okazał się Thibault Rossard (18). Drugim zawodnikiem w tym elemencie został Michał Filip (16). Nagroda MVP powędrowała do rąk środkowego, Bartłomieja Lemańskiego.

Asseco Resovia Rzeszów – Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:21, 25:16, 19:25, 25:23)

Składy drużyn:

Asseco Resovia Rzeszów: Kędzierski, Lemański, Depowski, Jarosz, Rossard, Możdżonek, Masłowski (l) oraz Krastins, Schöps, Tichacek, Śliwka, Perłowski, Dryja, Rusek (l)

Cerrad Czarni Radom: Teryomenko, Ostrowski, Żaliński, Filip, Droszyński, Fornal, Watten (l) oraz Huber, Dolgopolov, Kwasowski, Ziobrowski, Rybicki, Wasilewski (l)

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane