Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2017-11-12 20:18:04 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: plusliga.pl / inf. własna

PlusLiga: Kolejna porażka beniaminka

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Jednym z ostatnich spotkań dziewiątej kolejki PlusLigi był pojedynek między Łuczniczką Bydgoszcz a Aluronem Virtu Wartą Zawiercie. Dla tegorocznego beniaminka był to rywal w zasięgu ręki, jak pisano o Bydgoszczy na stronie zawierciańskiego klubu. W praktyce przeciwnik zagrał nieco lepiej. Zawiercianie zagrali dobrze w przyjęciu, mieli też jeden punkt zdobyty bezpośrednio z zagrywki. Jednak ich słabym punktem okazał się atak, w którym zanotowali skuteczność na poziomie 33%, co z pewnością nie pomogło im w grze w tym spotkaniu. Podopieczni Jakuba Bednaruka wykorzystali słabość przeciwnika i wygrali ten pojedynek w trzech setach. Dla bydgoszczan nie tylko zwycięstwo było powodem do radości, ale także powrót Mateusza Sacharewicza. Statuetkę MVP odebrał Bartosz Filipiak (16).

Łuczniczka Bydgoszcz - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:0 (25:23, 25:19, 25:18)

Składy drużyn:

Łuczniczka Bydgoszcz: Ananiev, Rohnka, Goas, Jurkiewicz, Szalacha, Filipiak, Kowalski A. (l) oraz Gryc, Sacharewicz, Batagim, Sieńko, Bobrowski, Kowalski W. (l), Akala

Aluron Virtu Warta Zawiercie: Swodczyk, Żuk, Bociek, Pająk, Smith, Patak, Koga (l) oraz Długosz, Zajder, de Leon, Popik, Marcyniak, Andrzejewski (l)

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane