Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2017-10-19 16:24:09 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: Cerrad Czarni Radom

Kupiłeś bilet na mecz z BBTS-em? Mamy dla Ciebie niespodziankę!

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

27 października siatkarze Cerrad Czarnych Radom rozegrają ostatni pojedynek w tym miesiącu. Rywalem Wojskowych w radomskiej hali MOSiR-u będzie aktualny wicemistrz Polski - PGE Skra Bełchatów!

Wszyscy kibice, którzy zakupili bilet na nasz ostatni mecz domowy z BBTS-em Bielsko-Biała (18 października), będą mieli pierwszeństwo zakupu biletu na mecz z PGE Skrą Bełchatów!

- Postanowiliśmy odwdzięczyć się naszym kibicom za to, że byli z nami na meczu z BBTS-em Bielsko-Biała i dopingiem ponieśli zespół Cerrad Czarnych Radom do pierwszego zwycięstwa przed swoją publicznością. Wszystkich fanów siatkówki, którzy wspierali naszych chłopaków w środę 18 października, chcemy w jakiś sposób wyróżnić o czym poinformowaliśmy kibiców podczas meczu z BBTS-em, za pośrednictwem spikera zawodów. Zapraszamy więc każdego kibica z biletem meczowym Cerrad Czarni Radom - BBTS Bielsko-Biała do sekretariatu klubu, gdzie będzie mógł zakupić w przedsprzedaży wejściówkę na mecz ze Skrą, który rozegrany zostanie w piątek 27 października hali MOSiR-u. - powiedział Marcin Tomczyk, dyrektor zarządzający Stowarzyszeniem Czarni Radom.

Pamiętajcie, że na jeden bilet meczowy z BBTS-em Bielsko-Biała, możecie zakupić jedną wejściówkę na spotkanie z PGE Skrą Bełchatów! Sprzedaż biletów (dla kibiców posiadających bilety z meczu Cerrad Czarni Radom - BBTS Bielsko-Biała) będzie trwała od piątku (20 października) do wtorku (24 października) w godzinach od 9:00 - 15:00 w siedzibie klubu WKS Czarni Radom S.A, mieszczącego się na pierwszym piętrze w budynku hali MOSiR-u, przy ul. Narutowicza 9. Pamiętajcie, żeby obowiązkowo przynieść bilet z ostatniego meczu z BBTS-em!

Ceny biletów na spotkanie Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów
- normalny: 30 zł
- ulgowy: 20 zł
- ławeczki: 20 zł
- stojące: 15 zł

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane